Nasze miody zebrane w 2015 r.

 

IMG_20150829_134225-001

 

 

 

 

 

Miód rzepakowy Ma konsystencję kremu, jest jasny i doskonale nadaje się do ciast i marynaty mięs. Miód ten obniża i normalizuje ciśnienie tętnicze krwi dzięki zawartości acetylocholiny, potasu i magnezu, usuwa wodę z tkanek, zmniejszając obrzęki, poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w tlen i elementy odżywcze, zawiera dużo glukozy będącej najlepszą odżywką dla mięśni, wyrównuje w organizmie niedobory potasu. Opakowanie słoik 1 kg miodu. Cena: 30 zł      

                                  

Miód faceliowy z lipą  niedostępny Miód ten posiada  przede wszystkim właściwości lecznicze, używać go powinny osoby mające problemy z nadciśnieniem tętniczym, ponieważ miód skutecznie je obniża. Jest produktem, który świetnie wzmacnia odporność i zapobiega stanom zapalnym górnych dróg oddechowych, ponieważ cechują go właściwości bakteriobójcze. Obniża toksyczne działanie używek takich, jak alkohol i nikotyna oraz kawa i herbata. Dodatek nektaru z lipy tylko potęguje jego siłę w walce z przeziębieniami czy grypą. Opakowanie – słoik 1kg miodu. Cena  niedostępny

IMG_20150922_083005Miód lipowy  niedostępny Miód ten posiada w sobie duże zawartości olejków eterycznych, przeciwutleniaczy i enzymów, dzięki którym niszczy bakterie oraz drobnoustroje, a także wykazuje działanie antybiotyczne. Jest szczególnie polecany podczas grypy i przeziębienia, ponieważ świetnie radzi sobie z bakteriami występującymi w błonach śluzowych górnych dróg oddechowych, zwłaszcza gardła i nosa.

Opakowanie 1,14 oraz 0,63 kg – niedostępny

 

IMG_20150922_083112Miód gryczany z lipą   Miód ten spełnia rolę domowego naturalnego antybiotyku- zawiera w sobie duże ilości rutyny, kwercetyny, witaminy C i innych, związków flawonoidowch oraz wielu innych aminokwasów i enzymów. Wszystko to sprawia, że miód ten  stosowany jest w leczeniu mięśnia sercowego, odtruwaniu wątroby, leczeniu nerwic, duszności.

IMG_20150922_083729Systematyczne spożywanie tego miodu podwyższa poziom hemoglobiny we krwi oraz przyczynia się do regeneracji organizmu po chorobach.

Miód gryczany z domieszką nostrzyka, lipy, kwiatów lata.

Opakowanie – słoik  miodu gryczanego 0,5 kg= 15 zł, 0,63 kg= 20 zł, 1,14 kg= 35 zł

 

1228942_54549840ku

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Leczenie, Pasieka i oznaczony tagami miód, miody pomorza, najlepszy miód, polski miód, Szczecin, zdrowy miód. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *